|
RadniPrzewodniczący Rady Gminy w Marciszowie p. Mirosław Wolak przyjmuje mieszkańców Gminy w sprawie skarg i wniosków w wtorki w godzinach 12:00-13:00 tel: (075) 7410208 wew. 36
RADNI
VIII KADENCJA (2018 - 2023)
1 Adamczyk Jadwiga 2 Chęciński Dawid - Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy 3 Czerwiński Sławomir 4 Frasunek Marcin 5 Gurgul Waldemar 6 Kiper Andrzej 7 Koszyk Jan 8 Leder Łukasz 9 Mitczak Andrzej 10 Orzechowski Edmund 11 Parzygnat Grzegorz 12 Polański Julian 13 Sanojca Jolanta 14 Suhak-Ogłaza Marta 15 Wolak Mirosław - Przewodniczący Rady Gminy
Wykaz
radnych kadencji 2018-2023 z podziałem na okręgi wyborcze
Nr okręgu wyborczego
|
Granice okręgu wyborczego
|
Imię i nazwisko
|
1
|
Marciszów
ul. Główna
: numery nieparzyste od nr 1 do nr 7
numery
parzyste od nr 2 do nr 48
ul .
Nadrzeczna: numery parzyste od nr 2 do nr 6
numery nieparzyste od nr 21 do nr 81
|
Marcin Frasunek
|
2
|
Marciszów
ul.
Nadrzeczna : numery parzyste od nr 10 do nr 24A
ul.
Księcia Bolka I, ul. Kościelna, ul. Sołecka
ul. Główna
: numery nieparzyste od nr 9 do nr 17
numery
parzyste od nr 50 do nr 84
|
Marta Suhak - Ogłaza
|
3
|
Marciszów
ul.
Główna: numery nieparzyste od nr 21 do nr 23 i nr 86
ul.
Nadrzeczna: numery parzyste od nr 26 do nr 30
numery
nieparzyste od nr 85 do nr 99
ul. Polna,
ul. Stawowa, ul. Zakole, ul. Stroma
ul.
Spółdzielcza: numery nieparzyste od nr 1 do nr 7
numery parzyste od nr 2 do nr 22
|
Grzegorz Parzygnat
|
4
|
Marciszów
ul.
Pocztowa, ul. Dworcowa, ul. Wrzosowa, ul. Tulipanowa, ul. Słoneczna, ul. Różana, ul. Goździkowa, ul. Szkolna
|
Andrzej Kiper
|
5
|
Marciszów
ul.
Włókiennicza, ul. Leśna,
ul. Główna
: numery nieparzyste od nr 37 do nr 43
numery
parzyste od nr 126 do nr 136
ul.
Spółdzielcza : numery nieparzyste od nr 9 do nr 31
numery
parzyste od nr 26 do nr 46
|
Dawid Chęciński
|
6
|
Ciechanowice
:
od nr 1 do
nr 33 i od nr 133 do nr 195
|
Mirosław Wolak
|
7
|
Ciechanowice:
od nr 34
do nr 78 i od nr 201 do nr230
|
Andrzej Mitczak
|
8
|
Ciechanowice:
od nr 79
do nr 132
|
Julian Polański
|
9
|
Domanów,
Pustelnik, Nagórnik
|
Sławomir Czerwiński
|
10
|
Pastewnik
|
Łukasz Leder
|
11
|
Świdnik
|
Edmund Orzechowski
|
12
|
Sędzisław:
od nr 1 do
nr 51 i od nr 57 do nr 80
|
Jolanta Sanojca
|
13
|
Sędzisław:
od nr 52
do nr 56 i od nr 81 do nr 148
|
Waldemar Gurgul
|
14
|
Wieściszowice
:
numery
nieparzyste od nr 1 do nr 101 z
wyłączeniem nr 95
|
Jadwiga Adamczyk
|
15
|
Wieściszowice:
numery
parzyste od nr 2 do nr 102 oraz nr 95
|
Jan Koszyk
|
RADNI
VII KADENCJA (2014 - 2018)
-
Adamczyk Jadwiga - Przewodnicząca Rady Gminy
- Chęciński Dawid
- Dzik Marian
- Frasunek Marcin
- Gwóźdź Piotr
- Mitczak Andrzej
- Nowakowski
Kazimierz
- Suhak – Ogłaza
Marta
- Olejniczak
Czesława
- Orzechowski
Edmund
- Polański Julian
- Ryżowski Adam
- Wojtas Danuta
- Wolak Mirosław - Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy
- Wróblewski
Władysław
Wykaz
radnych kadencji 2014-2018 z podziałem na okręgi wyborcze
Nr okręgu wyborczego
|
Granice okręgu wyborczego
|
Imię i nazwisko
|
1
|
Marciszów
ul. Główna : numery nieparzyste od nr
1 do nr 7
numery parzyste od nr 2 do nr 48
ul . Nadrzeczna: numery parzyste od
nr 2 do nr 6
numery nieparzyste od nr 21 do nr 81
|
Marcin Frasunek
|
2
|
Marciszów
ul. Nadrzeczna : numery parzyste od
nr 10 do nr 24A
ul. Księcia Bolka I, ul. Kościelna,
ul. Sołecka
ul. Główna : numery nieparzyste od nr
9 do nr 17
numery
parzyste od nr 50 do nr 84
|
Marta Suhak - Ogłaza
|
3
|
Marciszów
ul. Główna: numery nieparzyste od nr
21 do nr 23 i nr 86
ul. Nadrzeczna: numery parzyste od nr
26 do nr 30
numery nieparzyste od nr 85 do nr 99
ul. Polna, ul. Stawowa, ul. Zakole,
ul. Stroma
ul. Spółdzielcza: numery nieparzyste
od nr 1 do nr 7
numery parzyste od nr 2 do nr 22
|
Piotr Gwóźdź
|
4
|
Marciszów
ul. Pocztowa, ul. Dworcowa, ul. Wrzosowa, ul. Tulipanowa, ul. Słoneczna, ul. Różana, ul. Goździkowa, ul. Szkolna
|
Marian Dzik
|
5
|
Marciszów
ul. Włókiennicza, ul. Leśna,
ul. Główna : numery nieparzyste od nr
37 do nr 43
numery parzyste od nr 126 do nr 136
ul. Spółdzielcza : numery nieparzyste
od nr 9 do nr 31
numery
parzyste od nr 26 do nr 46
|
Dawid Chęciński
|
6
|
Ciechanowice
:
od nr 1 do
nr 33 i od nr 133 do nr 195
|
Mirosław Wolak
|
7
|
Ciechanowice:
od nr 34 do
nr 78 i od nr 201 do nr230
|
Andrzej Mitczak
|
8
|
Ciechanowice:
od nr 79 do
nr 132
|
Julian Polański
|
9
|
Domanów,
Pustelnik, Nagórnik
|
Władysław Wróblewski
|
10
|
Pastewnik
|
Kazimierz Nowakowski
|
11
|
Świdnik
|
Edmund Orzechowski
|
12
|
Sędzisław:
od nr 1 do
nr 51 i od nr 57 do nr 80
|
Czesława Olejniczak
|
13
|
Sędzisław:
od nr 52 do
nr 56 i od nr 81 do nr 148
|
Danuta Wojtas
|
14
|
Wieściszowice
:
numery
nieparzyste od nr 1 do nr 101 z
wyłączeniem nr 95
|
Jadwiga Adamczyk
|
15
|
Wieściszowice:
numery parzyste
od nr 2 do nr 102 oraz nr 95
|
Adam Ryżowski
|
RADNI
KADENCJA 2010 - 2014- Adamczyk Jadwiga
- Cepielik Stanisław
- Chęciński Dawid
- Dzik Marian
- Gwóźdź Piotr
- Mazur Henryk - Przedwodniczący
Rady
- Mospan Teresa
- Mitczak Andrzej
- Solarz Stanisław
- Siudak Zofia
- Szołdrowski Józef
- Wrona Adam - Z-ca Przewodniczącego
Rady
- Wojtas Danuta
- Ryżowski Adam
- Zawierucha Janusz
RADNI
KADENCJA 2006 - 2010
Jadwiga Adamczyk
Janusz Banasiewicz - Przewodniczący Komisji Infrastruktury Technicznej
Tadeusz Borowy
Marian Dzik
Piotr Gwóźdź
Henryk Mazur- Przewodniczący Rady Gminy
Teresa Mospan
Andrzej Mitczak
Czesława Olejniczak - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Stanisaw Solarz
Zofia Siudak - Przewodniczący Komisji Oświaty, Sportu, Kultury i Turystyki
Adam Wrona - Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Budżetu
Władysław Wróblewski
Zofia Wesołowicz
Adam Ryżowski- Wiceprzewodniczący Rady Giminy
redaguje: [Anna Płaszczyńska] ostatnia zmiana:
|